VACATURE: Team leader Customer Support

VACATURE: Team leader Customer Support (full time)

Ben jij toe aan een volgende stap in je carrière en ben je op zoek naar een uitdagende functie? Houd jij ervan om te werken in een internationale omgeving? Neem dan snel contact op, want wij zoeken JOU!

Door de sterke groei van ons bedrijf zijn wij voor de afdeling Customer Support op zoek naar een gedreven en ambitieuze teamleider met gevoel voor humor. Een natuurlijk leider die onze organisatie naar een hoger plan kan brengen.
Rivertex® Technical Fabrics Group ontwikkelt en verkoopt hoogwaardige technische weefsels. Met een servicegericht team bedienen wij circa 300 internationale klanten vanuit onze vestigingen in Nederland, Het Verenigd Koninkrijk en China. We zijn een open, informele organisatie met ongeveer 50 medewerkers die autonoom werken en veel eigen verantwoordelijkheid hebben voor hun werkzaamheden.
Deze functie is een belangrijke schakel in ons bedrijf en is gericht op het leidinggeven aan onze afdeling Customer Support. Dat betekent het ondersteunen, aansturen en motiveren van het team, waarbij je actief meedenkt en dit om weet te zetten in werkbare processen.
Daarnaast zijn het monitoren van ontwikkelingen, het opvolgen van offertes en het ondersteunen van de afdeling Marketing onderdeel van je taken. In nauwe samenwerking met onze afdeling Purchasing zorg je voor optimale voorraadposities.  Je rapporteert aan de directie en zal deel uit maken van ons enthousiaste en gezellige team van 15 personen in Culemborg.

Wat breng je mee?

Wat hebben we jou te bieden?
Je nieuwe team zal je uiteraard met open armen ontvangen! Dat niet alleen, we zorgen graag goed voor onze medewerkers. Daarom bieden we je onder andere:Interesse ? Voor meer informatie kun je contact opnemen met Angelique den Hartog, telefoonnummer 0345-533886. Motivatie en CV graag voor 15 april 2022 sturen naar finance@rivertex.nl.

Blijf op de hoogte en schrijf je in voor de nieuwsbrief